Müzik indir Dinle(Ücretsiz)

Android için Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.6 MB
  • Version 3.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Smile To Life
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz eğlenceli bir müzik uygulaması.
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz eğlenceli bir müzik uygulaması.
 
Müzik dinlemeyi çok seviyor ve her fırsatta müzik dinliyorsunuz. Hatta temizlik yaparken, çalışırken veya dinlenirken bile müzik dinliyorsunuz. Bundan yüksek derecede keyif alıyorsunuz. Ancak her an internet ile bağlantı halinde olamıyorsunuz. Bu sebeple de cihazlarınıza yükleyebileceğiniz özel bir müzik listesine sahip olmak ve müzikten kopmamak istiyorsunuz. İşte bunu ancak bu uygulamayı Android cihazlarınıza yükleyip kullanmaya başlayarak başarabilirsiniz.
 
İnternetten indirdiğiniz tüm müzik dosyaları cihazınızın sdcard' ına yüklenmektedir. İndirmiş olduğunuz bir müzik dosyasını silmek istediğiniz zaman cihazınızın dosya yöneticisi bölümüne girerek sdcard' ının içerisinden dilediğiniz silme işlemini gerçekleştirebileceksiniz. İnternete bağlı olarak, sevdiğiniz sanatçıların favoriniz olan parçalarını cihazınıza indirerek kendinize özel bir müzik dosyası oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman internet bağlantınız olmasa dahi dosyanızdan istediğiniz şarkıyı açıp dinleyebilirsiniz. Üstelik bu uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.
Müzik indir Dinle(Ücretsiz) indir